Lonely adventurer

 Read in English


Fotograafia avastasin enda jaoks 2011 aasta märtsis. Ütleme nii, et kodused mõjutused suunasid :) Fotograafia muutis mind päris palju. Muutis mõttemaailma ning suhtumist ellu.

Esimese pildi peegelkaameraga tegin sünnipäeval 12.03. Kuidagi täiesti juhuslikult sattus sedasi. Selle pildiga oli asi otsustatud.
Samal ajal leidsin Remo Savisaare blogi. Olen üpriski kindel, et tänu tema blogile avastasin loodusfotograafia, kuidagi tundus õige fotograafia valdkond millega edasi minna. Alates sellest ajast olen vabadel momentidel seadnud sammud ikka ja jälle Eesti loodusesse. Lootuses näha midagi erilist, midagi mis õigustab seda investeeringut, kuigi see ei ole eesmärk omaette. Tõsi, on päevi kui tuleb tühja mälukaardiga koju minna või siis kodus pildid kustutada. Aga see pigem suurendab sõltuvust, sunnib rohkem tegema “kodutööd”, et välja uurida huvitavamad maastikud, kohad jne.
Alati kui on aeg sammud seada kodupoole tunnen, et päev läks jälle liiga kiiresti. Viimasel ajal olengi mõistnud, et tahaks veel rohkem fotokotiga looduses liikuda. Seda enam, et loodusfotograafias on oluline olla õigel ajal õiges kohas. Sisuliselt on see küll võimatu, aga kui ei ürita või otsi neid hetki siis jäävad paljud momendid nägemata, mida Teile näidata kodulehe vahendusel.
Loodan, et Teile meeldivad need hetked mida olen mina näinud.


Sotsiaalmeedia:

Facebook.com/hetkedloodusest

Instagram: urmop

Twitter: Urmo_P


 


About Me

I discovered photography in March 2011. At that time, I didn’t expect that I will be addicted from nature photography. But I did. I must say, that this is good thing :) It changed my life and thinking completely.
At the same time, I found an Estonian most known blog by Remo Savisaar. I am quite sure that, thanks to His blog I discovered nature photography.
It did not take long when I found myself constantly looking for interesting places to shoot in the wild, especially birds. But landscape is also my favorite.
I have always liked hiking and camping in nature. Making food on fire, etc. This is my way how to get rid of stress and just relax. To enjoy day off.
Camera brand that I use is Pentax. I really love it. I think that this brand is underestimated. Person who press the shutter makes picture not gear.

I hope you enjoy these moments that I’ve seen.9 Comments on “Lonely adventurer

 1. Paistab, et meil on ühised huvid! Mul küll staaši natuke rohkem. Meeldib ka loodust ja makrot jäädvustada, aga viimasel ajal olen hakanud ka spordipilte tegema. Minu pilte näeb Delfi pildi-s, Snapis on ka ühe-l fotokonkursil saavutatud teine koht – http://www.eestifoto.ee/uudised/index.php?id=1039 , ilm.ee-s löön ka kaasa.
  Õhiste huvidega inimestega on lihtsalt põnev suheldasee on põhjus, miks kirjutan. Ja su fotoplogi on ka huvitav!

  Meeldib

  • Ma olen jah suht uus sellel alal :) Aga huvi on rohkem kui vabataega. Konkursidel hakkan vast siis osalema kui on materjali piisavalt mida laiemale publikule näidata.
   Makro on samuti väga huvitav, kuna pakub vaatajatele piltide näol sellise maailma mida ei ole võimalik niisama ringi jalutades näha. Urmas Tartes suur teerajaja sellel alal Eestis.
   Tänud ja eks üritan blogi huvitavana hoida :)

   Edu pildistamisel,
   Urmo.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: